Osiągnięcia

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2021/2022

Klasa I

Szkolny Konkurs Plastyczny pt: „W realu jest fajniej”:

- II miejsce – Bruno Mędala

Uczniowie brali również udział w konkursach klasowych

Klasa II

Konkurs plastyczny organizowany przez bibliotekę szkolną pt. „Ilustracja do wybranego utworu Marii Konopnickiej”
- II miejsce - Amelia Chrabąszcz,
- III miejsce - Wiktoria Lustofin

Wyróżnienie:  Zawada Filip, Korus Klaudia  kl. II

Szkolny konkurs plastyczny pt. „W realu jest fajnie.”
- I miejsce Tomasz Kania

Klasowy konkurs matematyczny pt. „Mistrz Tabliczki Mnożenia i Dzielenia”.
Tytuł mistrza otrzymali: Wiktoria Lustofin, Filip Zawada, Antoni Więcek.

Powiatowe Igrzyska Dzieci Młodszych w pływaniu:

- Wiktoria Lustofin klasa II – I  miejsce stylem grzbietowym

- Tomasz Kania klasa II – I miejsce żabką

Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Poezja Marii Konopnickiej”:

- Korus Klaudia kl. II - wyróżnienie

Wiktoria Lustofin – turnieje taneczne w parze:

Klasa taneczna H

-  Ogólnopolski Turniej Taneczny STARDANCE PREMIUM w Tarnowie - miejsce 1
-  XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2022 - miejsce 2
-  III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ROYAL CUP WIELICZKA 2022 - miejsce 2
-  OGOLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA LASOVIA 2022 - miejsce 1

-  IV OGOLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA LATIN DANCE SHOW w Dąbrowie Tarnowskiej - miejsce 1 i uzyskany decyzją Komisji Sędziowskiej awans do wyższej klasy tanecznej G.

Klasa III

Konkurs plastyczny organizowany przez biblioteką szkolną pt. „Ilustracja do wybranego utworu Marii Konopnickiej”:
- I miejsce - Babiarz Helena
- wyróżnienie: Wójcik Emilia, Misterka Paulina

Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Poezja Marii Konopnickiej.”

- I miejsce - Bogusz Aleksandra
- II miejsce - Dziedzic Emilia
- III miejsce - Orszulak Sylwia

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „W realu jest fajniej”:
- III miejsce - Babiarz Helena

Mała olimpiada polonistyczna pod hasłem „Czytamy lektury ze zrozumieniem”:
- I miejsce - Wiktoria Ślimak
- II miejsce - Emilia Dziedzic
- III miejsce - Helena Babiarz

Klasowy konkurs pod hasłem „Mistrz tabliczki mnożenia i dzielenia”:
- I miejsce - Emilia Wójcik
- II miejsce  - Wiktoria Ślimak i Roksana Zych
- III miejsce - Sylwia Orszulak

Szkolny konkurs na najładniejsze przebranie w klasach 1-3:
- I miejsce - Ślimak Wiktoria

Lider czytelnictwa wśród klas I-VIII - Sylwia Orszulak

Roksana Zych – turnieje taneczne:

Klasa taneczna G

- Starachowice –III miejsce

- Skarżysko-Kamienna – II miejsce

- Kraków –III miejsce

- Wieliczka – III miejsce

- Łańcut – I miejsce

- Bełżyce – II miejsce

- Rybnik – I miejsce

Klasa taneczna F

- Wieliczka – III miejsce,

- Wieliczka – I wicemistrz okręgu małopolskiego (kategoria solo 8T)

- Kraków – III miejsce

- Łańcut – II miejsce

Weronika Lustofin, Emilia Wójcik – zdobycie pomarańczowego pasa karate

Klasa IV

Szkolny konkurs na plakat i hasło promujące czytelnictwo:

- I miejsce – Nikodem Mędalakl.IV

Milena Zych – turnieje taneczne:

Kategoria G

- Jarosław – II miejsce

- Starachowice – III miejsce

- Skarżysko-Kamienne – III miejsce

- Kraków – II miejsce

- Wieliczka – III miejsce

- Łańcut – III miejsce

- Bełżyce – I miejsce

- Rybnik – III miejsce

Kategoria F

- Wieliczka – II miejsce

- Żabno – III miejsce

Marika Lustofin – uzyskiwanie I, II, III miejsca w licznych turniejach tanecznych

Udział w licznych turniejach piłki nożnej:

Daniel Węgiel, Karol Zawada, Krystian Kaczor, Jakub Stokłosa, Nikodem Mędala Maja Szlonzak, Ksawery Szlonzak, Szymon Olearczyk,

Klasa V

Powiatowe Igrzyska Dzieci Młodszych w pływaniu:

- Wiktoria Skowyra klasa V – III  miejsce kraulem

- sztafeta dziewcząt 6x25m (Maja Czepiel, Emilia Nadolska, Oliwia Wójtowicz, Skowyra Wiktoria, Szczepanek Zuzanna, Bzduła Martyna) – II  miejsce

Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Poezja Marii Konopnickiej”

- I miejsce – Nadolska  Emilia

- II miejsce – Kaczor  Roksana

Szkolny konkurs na plakat i hasło promujące czytelnictwo:

- I miejsce – Martyna Bzduła

- II miejsce ex aequo:

Oliwia Wójtowicz

Julia Kozioł  

- III miejsce – Eryk Smagacz

Wyróżnienie  w XXII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Kozaczkowej:

- Emilia Nadolska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” na szczeblu gminnym:
- Szymon Szczepanek – II  miejsce

Klasa VI

Powiatowe Igrzyska Dzieci Młodszych w pływaniu:

- Szymon Bzduła – III  miejsce kraulem

Konkurs z j. angielskiego pt. "IMPROVE YOUR ENGLISH" w III LO w Tarnowie:

- Iness Szymańska – III miejsce

Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Poezja Marii Konopnickiej”:

- Iness Szymańska – wyróżnienie

Klasa VII

II powiatowy konkurs recytatorski on-line pn. „Święty Jan Paweł II – Papież Polak”

- Elżbietę Rachmaciej – II  miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lekkoatletyka Indywidualna:

- bieg na 300m – III  miejsce Karolina Salwa

- sztafeta 4x100m ; dziewczęta II miejsce (Karolina Salwa)

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu:

- III miejsce – Patryk  Zych

Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Poezja Marii Konopnickiej”:

- II miejsce – Elżbieta Rachmaciej

- Wyróżnienie: Aleksandra Taraska, Izabela Kolano

Szkolny konkurs literacki ,,Bezpieczni!Zdrowi!Wolni od uzależnień!:

- Emilia Rachmaciej – III miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej w Bolesławiu:

- Zuzanna Wójtowicz – III  miejsce

Klasa VIIIA

Matematyczny Konkurs pt. ,,Nie Tylko dla Orłów – etap między powiatowy:

Patrycja Miałkowska, Kamil Kic

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lekkoatletyka Indywidualna:

- bieg na 100 m – III  miejsce Mateusz Jurczyk

- skok w dal – III miejsce Dawid Więcek

- sztafeta 4x100m – chłopcy III miejsce (Jurczyk Mateusz, Więcek Dawid)

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu:

- Bartłomiej Wójtowicz – IV miejsce 

Klasa VIIIB

Małopolski Konkurs Fizyczny – etap rejonowy:

- Natalia Kolano

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lekkoatletyka Indywidualna:

- skok w dal – III miejsce Gabriela Lustofin

- pchnięcie kulą – I miejsce Wiktoria Kołodziej, III miejsce Nikodem Marszalik

- sztafeta 4x100m ; dziewczęta II miejsce (Borek Gabriela, Lustofin Gabriela, Kolano Natalia), chłopcy III miejsce (Maksymilian Cichocki, Igor Czupryna)

Nikodem Marszalik jako zawodnik MLKS Dąbrovia zdobył:

  • I miejsce w XI Mistrzostwach Polski Młodzików w łucznictwie – konkurencja indywidualna Ł-B
  • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Łucznictwie w kategorii wiekowej Junior Młodszy,
  • I miejsce w II Rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych
  • II miejsce i zdobycie tytułu Międzywojewódzkiego V-ce Mistrza Młodzików w mikście
  • II miejsce i zdobycie tytułu Międzywojewódzkiego V-ce Mistrza Młodzików.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” na szczeblu gminnym:

- Nikodem Marszalik – I miejsce

Szkolny konkurs literacki ,,Bezpieczni!Zdrowi!Wolni od uzależnień!:

- Oliwia Kułaga – I miejsce  
- Natalia Kolano – II miejsce

I powiatowy konkurs krasomówczy:

- Justyna Jendrzejek – I miejsce  

W roku szkolnym 2021/2022 – Poczet Sztandarowy: Patrycja Miałkowska, Daria Miałkowska, Igor Czupryna

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43