Uczniowie klas I-III na wycieczce szkolnej w Bałtowie

Uczniowie klas I-III wraz z Wychowawcami w dniu 06.06.2022r uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Zwiedzaliśmy:

Jura Park - czyli blisko kilometrowa ścieżka dydaktyczna, gdzie znajduje się około 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości.

Muzeum Jurajskie - pierwsze miejsce w kraju poświęcone tematyce dinozaurów wiernie oddające realia czasów, w których żyły.

Prehistoryczne Oceanarium gdzie  przenieśliśmy  się w świat podwodnego życia ogromnych gadów.

Zwierzyniec Dolny i Górny - Zwierzyniec Bałtowski to malowniczy park safari, w którym znajduje się kilkadziesiąt gatunków zwierząt zarówno tych rodzimych jak i egzotycznych przedstawicieli z innych kontynentów.

Uwieńczeniem wycieczki był zakup drobnych pamiątek. Z wycieczki do Kariny Dinozaurów wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.