Igrzyska Dzieci w pływaniu w Dąbrowie Tarnowskiej

Drukuj PDF

Dnia 2.03.2022 odbyły się Igrzyska Dzieci w pływaniu w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szesnaścioro uczniów Naszej szkoły wzięło udział w zawodach : Tomasz Kania, Wiktoria Lustofin, Weronika Lustofin, Zych Roksana, Zych Milena, Marika Lustofin, Marcel Czupryna, Maja Czepiel, Emilia Nadolska, Oliwia Wójtowicz, Skowyra Wiktoria, Jakub Lustofin, Szczepanek Zuzanna, Szczepanek Szymon, Bzduła Martyna, Bzduła Szymon.

Uczniowie pływali w kategoriach wiekowych I-III i IV-VI , wybranym przez siebie stylem jak i również w sztafecie. Uczniowie klas I-III mieli do przepłynięcia długość 25m, a klasy IV-VI długość 50m natomiast sztafeta składała się z 6 zawodników a dystans do przepłynięcia wynosił 25m.

Uczniowie Naszej szkoły uplasowali się na następujących miejscach;

Weronika Lustofin klasa II- I miejsce stylem grzbietowym

Tomasz Kania klasa II- I miejsce żabką

Wiktoria Skowyra klasa V- III miejsce kraulem

Szymon Bzduła klasa VI- III miejsce kraulem

Sztafeta dziewcząt 6x25m (Maja Czepiel, Emilia Nadolska, Oliwia Wójtowicz, Skowyra Wiktoria, Szczepanek Zuzanna, Bzduła Martyna) klasa V- II miejsce

Gratulujemy.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43