KONKURS MINECRAFT ORGANIZOWANY PRZEZ PCEIKZ W SZCZUCINIE

Zapraszamy miłośników gry Minecraft do udziału w nowej edycji konkursu, tym razem pt. „Alex i Steve zwiedzają powiat dąbrowski”. Patronat nad konkursem objęła Przewodnicząca Rady Powiatu, Pani Marta Chrabąszcz.

Podobnie jak poprzednio, zachęcamy Was do stworzenia modelu budynku i otoczenia Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Nowością jest możliwość wyboru innego obiektu, np. mostu na rzece Wisła w miejscowości Szczucin.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria dedykowana jest dla uczniów szkół podstawowych z powiatu dąbrowskiego, buskiego oraz mieleckiego, druga dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z powiatu dąbrowskiego.

Ocenie będzie podlegał film prezentujący zbudowany obiekt. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu.

Nagroda główna w każdej kategorii to voucher na sprzęt komputerowy o wartości 200zł.