DZIEŃ SAVOIR-VIVRE

Dnia 28.09.2021 świętowaliśmy w naszej szkole „Dzień Savoir – Vivre”. Chociaż na całym świecie dzień ten jest celebrowany w innym terminie, postanowiliśmy znacznie wcześniej przypomnieć sobie zasady dobrego wychowania. Wszystkie klasy wspaniale wywiązały się z powierzonych zadań. Uczniowie klasy I-III ubrani w żółte ubrania rozdawali roześmane buźki. Sporo uczniów klas IV-VIII wyciągnęło z szafy odświętne ubrania, a w klasie IV pojawiła się nawet stylowa muszka.

Starsi uczniowie przygotowali ciekawe gazetki ścienne oraz wyłonili Mistrzowską Klasę Savoir-Vivre. W tym roku zwyciężyli uczniowie klasy V, po dogrywce z klasą VIIIb. Gratulujemy obu klasom, które postawiły wysoką poprzeczkę dla uczestników konkursu.

Mamy nadzieję, że choć część tego dobrego nastroju oraz wiedzy zawartej w przygotowanych przez uczniów gazetkach klasowych pozostanie w nas do końca roku szkolnego. Pamiętajmy o prostych zasadach zachowania. Nic nas nie kosztują😊