Kiermasz Taniej książki

Drukuj PDF

W naszej szkole odbył się Kiermasz Taniej Książki w dniach 3-27 września 2021 r., który cieszył się dużym zainteresowaniem. Swoją ofertę przysłało Wydawnictwo: Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki Tuliszków). Uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz mieszkańcy naszej gminy uzupełnili swoją domową biblioteczkę za nieduże pieniądze( były to książki na kieszeń każdego). Zadowolenie okazali dużą ilością zakupionych ciekawych pozycji z działu; klasyka polska i obca, literatura współczesna, poezje, powieści dla dzieci i młodzieży, albumy, poradniki, książki kucharskie, biografie, książki historyczne, religijne, podręczniki, książeczki edukacyjne, kolorowanki dla najmłodszych.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43