Komunikat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

szkół i placówekw Powiecie Dąbrowskim

Dyrektor Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że poradnia w okresie ferii zimowych udziela dodatkowego i szczególnego wsparcia w zakresie pomocy dzieciom, uczniom, rodzinom i nauczycielom.

Pracownicy poradni pełnią dyżury telefoniczne w godzinach pracy poradni tj.

Poniedziałek 8:00 – 17:00

Wtorek 7:30 – 17:30

Środa 8:00 – 16:30

Czwartek 8:00 – 16:30

Piątek 8:00 – 17:30

W tych godzinach można dzwonić i uzyskać:

1. informację o działalności i zadaniach poradni,
  2. wsparcie psychologiczno – pedagogiczne w postaci porad, konsultacji, instruktażu, terapii,
  3. pomoc w zakresie rozwiązywania problemów zgłaszanych przez uczniów np. sposoby spędzania wolnego czasu, relacji domowych, rodzinnych, kontaktów i relacji rówieśniczych,
  4. informację na temat diagnozy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej na podstawie przeprowadzonego badania i wydanej opinii,

Dyrektor poradni oraz wszyscy pracownicy zapraszają zainteresowanych do współpracy.

(Dane teleadresowe znajdują się w zakładce „kontakt” na naszej stronie internetowej)

Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej życzą wszystkim uczniom i pracownikom szkół bezpiecznych i zdrowych ferii.