„Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję” – konkurs na rymowankę

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie zachęca do skorzystania z konkurs dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym pod hasłem „Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję”. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzującej wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat i przesłanie jej wraz z formularzem zgłoszeniowym do dnia 31.08.2020r. do godz. 24:00 na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W temacie e-mail należy wpisać: Konkurs na rymowankę – Imię i Nazwisko dziecka. Biuro Prewencji KRUS zdecydowało o nagrodzeniu 20 autorów najlepszych rymowanek nagrodami rzeczowymi każda o wartości 300 zł.

Informacje o sposobie wyróżnienia laureatów konkursu rymowanki, regulamin konkursu formularz zgłoszeniowy dziecka oraz zasady przyznawania nagród, zostaną udostępnione na stronie internetowej Kasy: www.krus.gov.pl lub na stronie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mędrzechowie.

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie zachęca do skorzystania z konkurs dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym pod hasłem „Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję”. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

Formularz zgłoszenia