Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

odwołane zajęcia!

Informujemy, że od dn. 26.10.2020r. do dn. 30.10.2020r. zajęcia z logopedą oraz pedagogiem zostają odwołane.

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Od dnia 26.10.2020r. do 08.11.2020r. w całej Polsce, a w konsekwencji w naszej szkole wprowadza się zdalne nauczanie dla klas IV-VIII. Uczniowie ci wszystkie zajęcia, w tym zajęcia z logopedą, pedagogiem, zajęcia dodatkowe oraz zajęcia w ramach projektu realizują online. W poniedziałek przychodzą wyłącznie uczniowie klas I-III. Przywozy rano dla tych dzieci są organizowane zgodnie z harmonogramem natomiast odwozy na poniedziałek będą odbywać się następująco:

• po 5 lekcji

12:45 - Grądy, Wólka Grądzka, Bór Grądzki, Bór Mędrzechowski

13:05 - Kupienin, Odmęt, Wójcina

• po 6 lekcji

13:35 - Grądy, Wólka Grądzka, Bór Grądzki, Bór Mędrzechowski

13:50 - Kupienin, Odmęt, Wójcina

Uczniowie klas I-III korzystają z dodatkowych zajęć z pedagogiem i logopedą w szkole.

Szczegóły dotyczące nauczania online w klasach IV-VIII będą przekazywane poprzez wiadomość na e-dziennik. Prosimy o dokonanie rejestracji haseł. W razie kłopotów, proszę skontaktować się ze szkołą telefonicznie.

Anna Jurek

Mobilna Pracownia Internetowa w naszej szkole

Dn. 22 października uczniowie korzystali na lekcji z j. polskiego z mobilnej internetowej pracowni, którą od tego roku posiada nasza szkoła. Dzięki temu zgłębianie pisania rozprawki na wybrany temat nie jest takie straszne, jak się wydaje...

dzie edukacji narodowej.jpg - 362.43 Kb

Informacja dotycząca 14.10.2020r.

Przypominamy, że najbliższa środa (14.10.2020r.) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (nie ma zajęć lekcyjnych). W tym dniu zapewniamy opiekę w czasie zajęć świetlicowych, stołówka nie wydaje posiłków i nie ma dowozów.

Ogłoszenia

W związku z pojawiającymi się pomyłkowymi zamianami kurtek i butów w szatni szkolnej, prosimy rodziców o oznaczenie wierzchniego okrycia dzieci naszywką oraz podpisanie butów markerem.

Z powodu awarii pieca ogrzewającego halę sportową, którego naprawa potrwa do końca tygodnia prosimy o zaopatrzenie dzieci w bluzy i spodnie dresowe (getry) na lekcje w-f.