Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie

Z radością informujemy, iż nasza szkoła w ramach udziału w projekcie edukacyjnym realizowanym z RPO Województwa Małopolskiego współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego została wyposażona innowacyjnym sprzętem multimedialnym, który usprawni prowadzenie zajęć. Otrzymaliśmy tablice multimedialne wraz z osprzętem, projektory multimedialne z ekranami, odtwarzacze CD, aparaty fotograficzne oraz kamery cyfrowe, a także programy multimedialne, które wykorzystane zostaną w terapii pedagogicznej oraz logopedycznej.

W najbliższym czasie zostaną dostarczone kolejne pomoce dydaktyczne, które obejmą wyposażenie sal lekcyjnych.

Wychodząc naprzeciw inicjatywie Pary Prezydenckiej uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w Narodowym Czytaniu ,,Balladyny ”Juliusza Słowackiego. Tegoroczne Narodowe Czytanie w naszej szkole było realizowane 4 września 2020 r. Uczniowie promując czytelnictwo czytali lekturę w swoich klasach. W jak najbezpieczniejszej formie i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Na wstępie uczniowie wysłuchali tekstu listu Prezydenta skierowanego do uczestników akcji oraz obejrzeli krótkie filmy, w których Para Prezydencka czytała fragmenty ,, Balladyny” J. Słowackiego. Ponadto nauczyciele dokonali krótkiego wprowadzenia do czytanej lektury przez chętnych uczniów. Oprócz tradycyjnego czytania z książką w ręku, wykorzystana została nowa technologia, gdzie tekst dramatu był wyświetlany na tablicach multimedialnych, dzięki czemu był widoczny dla wszystkich uczestników.

Informujemy, że wnioski o stypendium szkolne na rok szkolny 2020/2021 można składać do 15 września 2020 r. w budynku Urzędu Gminy Mędrzechów.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASAD UDZIELANIA POMOCY MATERIALNEJ

O CHARAKTERZE SOCJALNYM, W FORMIE STYPENDIÓW SZKOLNYCH

I ZASIŁKÓW SZKOLNYCH DLA UCZNIÓW ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE

GMINY MĘDRZECHÓW.

8 września (wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie wywiadowcze.
Tematem będzie organizacja pracy w Szkole Podstawowej w Mędrzechowie w roku szkolnym 2020/2021. W związku z koniecznością potwierdzenia swoim podpisem dokumentów szkolnych obecność Państwa jest konieczna. Prosimy o dostosowanie się do wytycznych związanych z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa: dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu oraz zakrywanie ust i nosa maseczką lub przyłbicą.
Przydział sal:
Kl. I – p. mgr Renata Kołton – klasa 02 - przed biblioteką
Kl. II - p. mgr Ewa Wolińska – klasa 03 – za biblioteką
Kl. III - p. mgr Małgorzata Musiał – klasa 01 – za szatnią
Kl. IV - p. mgr Grzegorz Marszałek – klasa H2 – na piętrze za salą informatyczną
Kl. V - p. mgr Dorota Wróbel – klasa matematyczna
Kl. VI - p. mgr Mirosław Warias – klasa fizyczna
Kl. VIIa - p. mgr Mariola Saletnik – klasa historyczna
Kl. VIIb - p. mgr Grzegorz Piękosz – klasa językowa
Kl. VIII - p. mgr Stanisław Ziętara – klasa polonistyczna.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

W poniższym linku znajdują się wewnętrzne procedury bezpieczeństwa dotyczące zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, ich rodziców i pracowników w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mędrzechowie.

Dowóz:

7:10 Kupienin Odmęt Wójcina – 2 kursy

7:10 Bór Mędrzechowski, Wólka Grądzka Grądy – 1 kurs

Odwozy:

Uczniowie kończący po 5 lekcjach

12:35 – Grądy, Wólka Grądzka, Bór Grądzki

13:05 – Kupienin, Odmęt, Wójcina

Uczniowie kończący po 6 lub 7 lekcjach

14:35 - Grądy, Wólka Grądzka, Bór Grądzki

15:05 - Kupienin, Odmęt, Wójcina

Uczniowie oczekujący na odwóz przebywają na świetlicy szkolnej.

Przystanki wg zeszłorocznej trasy.

Dodatkowe przystanki wyłącznie w porozumieniu z Organem Prowadzącym po wcześniejszym zatwierdzeniu – od poniedziałku 07.09.2020r.

Prosimy, aby wziąć pod uwagę różnice czasowe w dotarciu na poszczególne przystanki niezależne od kierowców i opiekunów.