Rok szkolny 2017/2018

Drukuj PDF

KLASA I SP

100% frekwencja - Wiktoria Skowyra

  1. Udział w konkursie plastycznym organizowanym przez KRUS pt „Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy” Zuzanna Szczepanek, Szymon Szczepanek, Oliwia Wójtowicz, Roksana Kaczor, Aleksandra Chlastawa, Martyna Bzduła.

  1. Cała klasa pierwsza zdobyła II miejsce w szkolnym konkursie organizowanym przez Samorząd szkolny na najpiękniejszą dekorację wiosenną klasy.

  1. W IX Gminnym Konkursie Recytatorskim pt „Kiedy myślę Ojczyzna” wzięło udział 8 uczniów.

I miejsce zajęła Emilia Nadolska

III miejsce zajęła Magdalena Chlastawa i Katarzyna Wójcik

Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Szczepanek, Szymon Szczepanek oraz Roksana Kaczor.

  1. W szkolnym konkursie plastycznym pt „Polska – moja Ojczyzna” zorganizowanym pod patronem Wójta Gminy II miejsce zdobyła Martyna Bzduła

Wyróżnienie otrzymali; Zuzanna Szczepanek, Oliwia Wójtowicz.

  1. W szkolnym konkursie klas I-III z języka angielskiego

I miejsce – Oliwia Wójtowicz

II miejsce – Zuzanna Szczepanek

III miejsce – Szymon Szczepanek

  1. Udział w konkursie z j. angielskiego zorganizowanego w ramach projektu gimnazjalnego – Roksana Kaczor, Aleksandra Chlastawa, Katarzyna Wójcik.

KLASA II SP

100% frekwencja - Paweł Cichocki

  1. Konkurs plastyczny: „ Polska – moja Ojczyzna”

I miejsce – Szymon Bzduła

III miejsce – Bartosz Drużkowski

Wyróżnienie – Wiktoria Lekarczyk

  1. Konkurs plastyczny: „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy” organizowanym przez KRUS udział wzięli:

Szymon Bzduła, Bartosz Drużkowski, Milena Jastrzębska, Wiktoria Lekarczyk, Daria Łachut

  1. IX Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Kiedy myślę, Ojczyzna…” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Mędrzechów udział wzięła: Milena Jastrzębska

  1. Udział w konkursie z języka angielskiego zorganizowanego w ramach projektu gimnazjalnego: Milena Jastrzębska, Bartosz Drużkowski

KLASA III SP

  1. Konkurs „Wiosenna gazetka” – I miejsce

  2. Gminny Konkurs Recytatorski Organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną:

Wyróżnienie: Izabela Kolano

Udział wzięły: Angelika Rozkuszka

Aleksandra Taraska

Zuzanna Szarkowska

Izabela Pyzik

  1. Gminny konkurs ortograficzny:

III miejsce – Angelika Rozkuszka

Wyróżnienie – Elżbieta Rachmaciej

Udział wzięła – Iwona Piątek

  1. Gminny konkurs BRD:

Etap szkolny – Aleksandra Taraska

Izabela Kolano

Michał Wójcik

Etap gminny – II miejsce

  1. Konkurs organizowany przez KRUS „ Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy” udział wzięły Sylwia Piekielniak, Natalia Starsiak.

  1. Udział w Konkursie w języka angielskiego zorganizowanego w ramach projektu gimnazjalnego: Aleksandra Wcisło, Elżbieta Rachmaciej, Angelika Rozkuszka.

Wyróżnienie: Iwona Piątek

 

KLASA IVa SP

  1. Konkurs plastyczny pt „100 – lecie odzyskania Niepodległości”:

II miejsce Kamil Kic

  1. Wyróżnienie w konkursie plastycznym 100-lecie Odzyskania Niepodległości: Wyróżnienie – Sztorc Maksymilian

KLASA IVb SP

  1. IX Gminny Konkurs recytatorski:

I miejsce Lustofin Gabriela

Wyróżnienie: Marszalik Nikodem

Udział wzięli: Alessia Kozicka

Justyna Szajor

Natalia Kolano

  1. Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej – III miejsce Nikodem Marszalik

  1. Konkurs plastyczny pt „100 - lecie Odzyskania Niepodległości” wyróżnienie: Sebastian Ogorzałek, Alessia Kozicka.

KLASA V SP

  1. Konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy” III miejsce w województwie – Piotr Siembab

  1. Konkurs plastyczny pt „100- lecie Odzyskania Niepodległości”

I miejsce – Gabriela Rogowska

II miejsce – Jakub Kic

  1. Między powiatowy Konkurs Matematyczny etap powiatowy – Piotr Siembab

Małopolskie Konkurs Matematyczny – etap szkolny: Piotr Siembab, Krzysztof Lekarczyk, Kamil Dworak, Kacper Pikul, Damian Salwa

Krakowska Matematyka – etap szkolny

I miejsce - Kamil Dworak

II miejsce – Krzysztof Lekarczyk, Jakub Kic

III miejsce – Siembab Piotr

Konkurs Matematyczny PANGEA – etap szkolny

I miejsce - Jakub Kic

II miejsce – Kamil Dworak

Udział wzięli: Krzysztof Lekarczyk

Piotr Jurczyk

Piotr Siembab

Konkurs Matematyczny Feynoman organizowany przez GWO – etap szkolny:

Katarzyna Święch, Angelika Nowakowska, Piotr Siembab, Kamil Urban, Piotr Jurczyk, Krzysztof Lekarczyk.

  1. Szkolny konkurs ortograficzny – Kamil Dworak,

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii” – Kacper Pikul

  1. IX Gminny konkurs recytatorski:

III miejsce – Kacper Pikul

Udział wzięli: Angelika Nowakowska, Kamil Dworak, Piotr Jurczyk.

  1. Udział w reprezentowaniu szkoły w powiatowych zawodach PN halowej piłki nożnej – Damian Salwa, Miłosz Wójtowicz, Grzegorz Magiera, Kacper Pikul, Piotr Jurczyk, Kamil Dworak, Krzysztof Lekarczyk

 

KLASA VI SP

  1. Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce – Martyna Król

II miejsce – Zuzanna Marszalik ( Zuzanna brała również udział w eliminacjach powiatowych i wojewódzkich)

W konkursie tym także udział wzięli: Dynak Patrycja

Sępek Adrian

Raciak Oliwier

Wojciech Olearczyk

Jurczyk Sylwia

  1. Konkurs historyczny „Drogi do odzyskanie Niepodległości”

IV miejsce – Król Martyna

  1. Konkurs plastyczny „100 – lecie Odzyskanie Niepodległości”

II miejsce- Katarzyna Szajor

III miejsce – Patrycja Dynak

  1. Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii”

I miejsce – Patrycja Dynak

II miejsce – Przybyło Wiktor

  1. Powiatowy konkurs ortograficzny ‘Mistrz ortografii”

Wyróżnienie: Patrycja Dynak

Udział wziął także: Adrian Prajer

  1. Gminny konkurs ortograficzny:

III miejsce – Patrycja Dynak

Udział brał również: Adrian Prajer

  1. IX gminny konkurs recytatorski - udział brali Patrycja Dynak i Jurczyk Natalia.

KLASA VII SP

Udział całej klasy w szkolnym konkursie pt. "Kobieta współczesna".

1. Kinga Babiarz - udział w konkursie KRUS, konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości.

2. Kamil Głowacki - udział w konkursie biologicznym, ortograficznym, konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości.

3. Nikola Janus - udział w konkursie 100-lecie odzyskania niepodleglości.

4. Weronika Kic - udział w konkursie KRUS, udział w konkursie matematycznym, konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości.

5. Natalia KLara - udział w konkursie 100-lecie odzyskania niepodległości.

6. Kamila Lisak - III miejsce w konkursie "Kobieta współczesna", II miejsce w Olimpiadzie biologicznej na etapie szkolnym.

7. Magdalena Kmiecik - udział w konkursie ortograficznym.

8. Julia Leśniak - udział w konkursie wiedzy z historii i religii.

9. Michał Łopata - I miejsce w szkolnym konkursie Pangea, udział w reprezentacji szkoły w zawodach lekkoatletycznych, Olimpiada biologiczna, konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości, konkurs matematyczny Pangea, konkurs matematyczny.

10. Paulina Mastalerz - reprezentowanie szkoły w powiatowych zawodach lekkoatletycznych, olimpiada z biologii.

11. Aleksandra Olszowy - udział w gminnym konkursie recytatorskim, olimpiada biologiczna, konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości, konkurs ortograficzny.

12. Oliwia Piekielniak - udział w konkursie KRUS, udział w gminnym konkursie recytatorskim, udział w konkursie plastyczno-historycznym pt. "100 lat Niepodległej" w Brniu.

13. Bartlomiej Starzyk - konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości, konkurs matematyczny, olimpiada biologiczna.

14. Karolina Szajor - udział w konkursie KRUS, udział w gminnym konkursie recytatorskim, olimpiada biologiczna,

konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości, konkurs ortograficzny.

15. Sebastian Światłowski - wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim, konkurs matematyczny Pangea, olimpiada biologiczna, konkurs ortograficzny, konkurs matematyczny.

16. Anita Urbanik - III miejsce w konkursie matematycznym, konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości, konkurs matematyczny Pangea.

17. Sandra Wójtowicz - konkurs matematyczny Pangea, olimpiada biologiczna, konkurs matematyczny.

18. Jan Wytrwał - wyróżnienie w konkursie "Kobieta współczesna", wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim, udział w olimpiadzie biologicznej, III miejsce w konkursie plastycznym "Konkurs patriotyczny", konkurs 100-lecie odzyskania niepodległości, konkurs ortograficzny, gminny konkurs ortograficzny, udział w powiatowym konkursie matematycznym Pangea, udział w powiatowym kuratoryjnym konkursie matematycznym, udział w powiatowym konkursie języka angielskiego.

 

KLASA IIa GIMNAZJUM

  1. 1. Konkurs historyczny „Droga do odzyskania niepodległości” – III miejsce Oskar Jastrzębski

  2. 2. Zawody drużynowe w lekkoatletyce:

II miejsce drużynowe otrzymali: Bartłomiej Rachmaciej

Oskar Jastrzębski

Wojciech Orszulak

Julia Bujanowska

Natalia Kułaga

  1. 3. Konkurs wiedzy pożarniczej (etap gminny) I miejsce – Bartłomiej Rachmaciej

  2. 4. Powiatowy konkurs na ośpiewanie wieńca dożynkowego

I miejsce – Marcelina Kędra

Magdalena Lesiak

  1. 5. Udział w konkursie ‘Trzymaj formę”

- Bartłomiej Rachmaciej

- Joanna Jasiak

- Marcelina Kędra

- Wiktoria Nowakowska

- Patrycja Kalita

- Magdalena Lesiak

- Julia Bujanowska

6. Udział w eliminacjach (etap I szkolny)n do I Powiatowego konkursu z języka angielskiego w Dąbrowie Tarnowskiej: Julia Bujanowska, Marcelina Kędra

7. Uczniowie klasy otrzymali:

III miejsce w szkolnym turnieju siatkarskim (dziewczyny)

III miejsce w szkolnym konkursie na najładniejszą gazetkę wiosenną

II miejsce w konkursie na Dynię Hallowen

I miejsce w zawodach piłki nożnej

 

KLASA IIb GIMNAZJUM

100% frekwencja - Gabriela Nowakowska

  1. IX Gminny Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie: Burzec Marcelina

  1. Ogólnoposlkie Turniej Wiedzy pożarniczej – etap gminny

I miejsce – Mateusz Sieradzki

II miejsce - Bartosz Król

Etap powiatowy:

Wyróżnienie – Mateusz Sieradzki

Etap szkolny:

Udział brał Mateusz Doktor

  1. Wojewódzkie zawody lekkoatletyczne w rzucie oszczepem – VIII miejsce Mateusz Sieradzki

  1. Lekkoatletyczne zawody sportowe- etap powiatowy

I miejsce- Mateusz Sieradzki, Karolina Kic

II miejsce Wiktoria Ciąbor

  1. I powiatowy konkurs z Języka Angielskiego – III miejsce Maksymilian Szlonzak(tytuł laureata)

  1. Udział w eliminacjach (etap I szkolny) do I Powiatowego konkursu z języka angielskiego – Marcelina Gogola, Róża Kruczek

  1. Udział w konkursie „Trzymaj formę”:

Martyna Sobieraj, Korneliusz Orzeł, Mateusz Doktor, Marcelina Gogola, Natalia Kilian, Grzegorz Zapała, Maksymilian Szlonzak, Gabriela Nowakowska.

  1. W szkolnym konkursie biologicznym – w etapie pierwszym brali udział: Sandra Wójtowicz, Karolina szajor, Maksymilian Szlonzak, Jan Wytrwał, Julia Bujanowska, Oliwia Piekielniak, Bartosz Starzyk, Michał Łopata, Sebastian Światłowski, Kamila Lisak, Natalia Kolano, AleksandraOlszowy, Bartłomiej Rachmaciej, Bartosz Król, Martyna Korzec, Natalia Kułaga, Maksymilian Doktor, Kamil Głowacki, Grzegorz Zapała.

W drugim etapie szkolnego konkursu uczestniczyli: Aleksandra Olszowa, Oliwia Piekielniak, Paulina Mastalerz, Julia Bujanowska, Maksymilian szlonzak, Jan Wytrwał, Szajor Karolina, Sebastian Światłowski, Michał Łopata, Natalia Kilian, Kamila Lisak Bartłomiej Starzyk.

 

KLASA III GIMNAZJUM

  1. 1. Czupryna Konrad :

- I miejsce w szkolnym konkursie historycznym „Drogi Polski do Odzyskania Niepodległości”

  1. 2. Gogola Kornelia:

- udział w VII powiatowym konkursie z języka angielskiego

- I miejsce konkurs recytatorski „Kiedy myślę o Ojczyźnie”

  1. 3. Jurek Natalia:

- tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego

- tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego

- laureat I powiatowego konkursu z języka angielskiego „Broaden your mind”

- udział w X Powiatowym Konkursie piosenki anglojęzycznej

- I miejsce w ośpiewaniu wieńca na Powiatowych Dożynkach

- III miejsce w VII powiatowych konkursie z języka angielskiego

4. Lustofin Daniel:

- II miejsce w zawodach powiatowych w lekkoatletyce drużynowej

5. Marszalik Paulina:

- wyróżnienie w VII powiatowym konkursie z języka angielskiego

- I miejsce w konkursie recytatorskim „kiedy myśle o Ojczyżnie”

- II miejsce w zawodach powiatowych lekkoatletyka drużynowa

- I miejsce w ośpiewaniu wieńca w Powiatowych Dożynkach

6. Piłat Aleksandra:

- II miejsce w zawodach lekkoatletycznych drużynowych

7. Rojowski Krzysztof:

- I miejsce w zawodach powiatowych w skoku w dal

- I miejsce w biegu na 300m

- II miejsce w zawodach powiatowych lekkoatletyka drużynowa

6. Starzyk Karolina:

- I miejsce w zawodach powiatowych skok w dal

- II miejscew zawodach powiatowych lekkoatletyka drużynowa

- I miejsce w ośpiewaniu wieńca na Powiatowych Dożynkach

- I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Kobieta współczesna”

- I miejsce w konkursie recytatorskim „Kiedy myśle o Ojczyźnie”

7. Trójniak Oliwia:

- III miejsce w I powiatowym konkursie z języka angielskiego

- I miejsce w VII powiatowym konkursie z języka angielskiego

- II miejsce w konkursie recytatorskim ‘Kiedy myśle o Ojczyźnie”

- III miejsce w finale XX powiatowego konkursu recytatorskiego im. M. Kozaczkowej

  1. 8. II miejsce w zawodach powiatowych w lekkoatletyce druzynowej; Urbanik Adrian, Misterka Kacper, Baran Jakub

  1. 9. Udział w eliminacjach (etap I szkolny) do I Powiatowego konkursu z języka angielskiego: Paulina Marszalik, Anna Wróbel, Piotr Prajer

10. Udział w konkursie z języka angielskiego w LO im T. Kościuszki w Dabrowie Tarnowskiej; Kornelia Gogola, Anna Wróbel

11. Udział w konkursie „trzymaj formę”: Natalia Jurek, Anna Wróbel

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43