Osiągnięcia

KL. I

  1. Kamil Wróbel

– I miejsce w IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: Maszyna Pracuje a dziecko obserwuje”

  1. Marika Lustofin

– III miejsce w szkolnym konkursie z języka angielskiego

  1. Milena Zych

– I miejsce w ogólnopolskim konkursie Tańca o puchar Dąbrowy Tarnowskiej „LATIN DANCE SHOW”.

  1. Wyróżnienia w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

- Aleksandra Lisak

- Kamil Wróbel

- Krystian Kaczor

- Milena Zych

- Ksawery Szlonzak

- Maja Szlonzak

  1. Drużyna Piłki nożnej „Żaki” – Kamil Węgiel, Krystian Kaczor, Jakub Stokłosa, Karol Zawada

- II miejsce w rozgrywkach piłki nożnej Mędrzechów

- IV miejsce w rozgrywkach piłki nożnej Olesno

Ponadto klasa I zdobyła:

-III miejsce w Szkolnym Konkursie pod hasłem „Najpiękniejsza jesienna    gazetka”,

-III miejsce w szkolnym Konkursie „Zimowa dekoracja klasy”,

-III miejsce w Szkolnym Konkursie „Najpiękniejsza dekoracja wiosenna”.

 

KL II

  1. Zdobycie I miejsca w szkolnym konkursie organizowany przez Samorząd Szkolny - Najpiękniejsza jesienna dekoracja klasy
  2. Zdobycie I miejsca w szkolnym konkursie organizowany przez Samorząd Szkolny - Dekoracja Zimowa klasy
  3. Zdobycie I miejsca w szkolnym konkursie organizowany przez Samorząd Szkolny- Najpiękniejsza dekoracja wiosenna klasy
  4. X Gminny Konkurs Recytatorski „Co mi w duszy gra”

- I miejsce Emilia Nadolska

- III miejsce Magdalena Chlastawa

- Wyróżnienia: Zuzanna Szczepanek

  1. Szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas I- III

- I miejsce – Oliwia Wójtowicz

- III miejsce – Szymon Szczepanek

  1. Julia Kozioł

- I miejsce oraz tytuł Mistrza Wypieków 2019 roku! w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

  1. Emilia Nadolska

- III miejsce oraz tytuł Mistrza Wypieków 2019 roku! w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

  1. Wyróżnienia w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”.
  2. - Roksana Kaczor

- Maja Skowron

- Szymon Szczepanek

- Zuzanna Szczepanek

- Oliwia Wójtowicz

- Aleksandra Chlastawa

- Wiktoria Skowyra

- Katarzyna Wójcik

- Bartek Piątek

 

KL III

  1. Klasa III zajęła 3 razy II miejsce w konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski na najładniejszy:

– Jesienny wystrój klasy

– Świąteczny wystrój klasy

– Wiosenny wystrój klasy

  1. Milena Jastrzębska

– II miejsce w Szkolnym Konkursie z Języka angielskiego klas I-III

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

  1. Wiktoria Lekarczyk

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

 

KL IV

- Angelika Rozkuszka
- wyróżnienie z Gminnym konkursie recytatorskim ”Co mi w duszy
gra”
- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą
babeczkę”.
- Marcel Gurnik
- I miejsce w IX Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Maszyna
pracuje a dziecko obserwuje” Etap wojewódzki II grupa Iwkowa
(klasy IV-VIII)
- Elżbieta Rachmaciej
- wyróżnienie z Gminnym konkursie recytatorskim ”Co mi w duszy
gra”
- Iwona Piątek
- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą
babeczkę”.
- Wiktoria Czupryna

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na
najsmaczniejszą babeczkę”.
- Aleksandra Wcisło

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na
najsmaczniejszą babeczkę”.
- Patryk Zych

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na
najsmaczniejszą babeczkę”.

 

KL Va

  1. Mateusz Jurczyk

- III miejsce w powiatowych zawodach w biegach

- III miejsce w zawodach w piłkę nożną

  1. Kamil Kic

-III miejsce w powiatowych zawodach w biegach

- II miejsce w zawodach w piłkę nożną

- III miejsce w zawodach w piłkę nożną

  1. Maksymilian Sztorc
  2. - wyróżnienie w konkursie matematycznym
  3. Bartosz Wójtowicz
  4. - wyróżnienie w konkursie matematycznym

- I miejsce w zawodach pływackich

- III miejsce w zawodach w bieganiu na 600 metrów

Ponadto klasa Va zajęła I miejsce w konkursie na Najpiękniejszą Świąteczną Klasę oraz III miejsce w konkursie na Najpiękniejszą Wiosenną Klas

 

KL Vb

Natalia Kolano

– II miejsce w Festiwalu Kolędowym „Kolęda Hej” w Szczucinie

  1. Wiktoria Kołodziej

– I miejsce w konkursie fotograficznym w szkole

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

  1. Nikodem Marszalik

– II miejsce w gminnym Konkursie recytatorskim oraz I miejsce w etapie gminnym konkursie „Wiedza pożarnicza”

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

  1. Oliwia Drużkowska

– II miejsce w konkursie fotograficznym

- II miejsce oraz tytuł Mistrza Wypieków 2019 roku! w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”

  1. Gabriela Lustofin

- wyróżnienie w „Szkolnym konkursie na najsmaczniejszą babeczkę”.

 

KL VI

Krzysztof Lekarczyk

– finalista III Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego

  1. II miejsce w VIII Międzypowiatowym Konkursie Strażackim otrzymali:

- Grzegorz Magiera

- Piotr Jurczyk

- Kacper Pikul

- Krzysztof Lekarczyk

- Jakub Kic

- Damian Salwa

  1. Ponadto klasa VI otrzymała:

- II miejsce w szkolnym konkursie pt.”Najpiękniejsza jesienna klasa”

- III miejsce w konkursie pt. „Najpiękniejsza świąteczna klasa”

- I miejsce w konkursie „Najpiękniejsza wiosenna klasa”

 

KL VII 

  1. Martyna Król:

– finalista Małopolskiego konkursu „Czytam, znam, rozumiem”

- II miejsce etap gminny Ogólnopolski Turniej wiedzy Pożarniczej

  1. Zuzanna Marszalik:

- I miejsce etap gminny Ogólnopolski Turniej wiedzy  pożarniczej

  1. Patrycja Dynak:

- wyróżnienie – Powiatowy konkurs ortograficzny „O pióro Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej”

- II miejsce drużynowe

 

KL VIII

  1. Starzyk Bartłomiej :

- III miejsce w powiatowych zawodach lekkiej atletyki w pchnięciu kulą

- III miejsce drużynowe w powiatowych zawodach w koszykówce

- wyróżnienie w szkolnym konkursie z języka niemieckiego

  1. Jan Wytrwał:

- III miejsce w powiatowych zawodach w koszykówkę

- I miejsce w X Gminnym konkursie Recytatorskim „Co mi w duszy gra”

- III miejsce w powiatowym konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego 2019”

- I miejsce w Turnieju karate „Marsz Pamięci Cichocieczych spadochroniarzy AK”

  1. Michał Łopata:

- III miejsce w powiatowych zawodach w koszykówkę chłopców

 

KL III a Gimnazjum

  1. Julia Bujanowska

- II miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w sztafecie

- III miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w biegu na 100 metrów

  1. Oskar Jastrzębski

- III miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w biegu na 300 metrów

- II miejscu w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w sztafecie

- Wyróżnienie w szkolnym konkursie z języka niemieckiego

  1. Marcelina Kędra, Wojciech Trzepacz, Wojciech Orszulak
  2. – II miejsce za ośpiewanie wieńca dożynkowego
  3. Wojciech Orszulak

- I miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych – rzut oszczepem

- II miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych – sztafeta

- III miejsce w powiatowych zawodach koszykówki

  1. Bartłomiej Rachmaciej

- II miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych – sztafeta

- II miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych – skok w dal

- I miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 300 metrów

- III miejsce w powiatowych zawodach koszykówki

  1. Wojciech Trzepacz

- III miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego

 

KL III b Gimnazjum

  1. Gabriela Nowakowska , Natalia Kilian, Grzegorz Zapała
  2. – II miejsce w Powiatowym Konkursie na Ośpiewanie Wieńca Dożynkowego
  3. Mateusz Doktor, Bartosz Król, Mateusz Sieradzki, Grzegorz Zapała
  4. – III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówkę
  5. Mateusz Kowalczyk

- I miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego

  1. Karolina Kic

- II miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego

  1. Maksymilian Szlonzak

- wyróżnienie w szkolnym konkursie z języka niemieckiego


                                                           SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43