Konkurs wiedzy pożarniczej

Dnia 28 marca 2018r. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej,

w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. W eliminacjach szkolnych, które odbyły się 22 marca 2018r. udział wzięło 20 uczniów. Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się 5 uczniów ze szkoły podstawowej klas 4-6 oraz 5 uczniów z gimnazjum. Zarówno w eliminacjach szkolnych, jak i gminnych uczniowie mieli do rozwiązania test, składający się z wielu trudnych pytań z zakresu rozległej wiedzy pożarniczej.

W wyniku rywalizacji do etapu powiatowego, który odbędzie się w Brniu, zakwalifikowały się dwie uczennice ze szkoły podstawowej oraz dwóch uczniów z gimnazjum.

1 miejsce w kategorii szkoła podstawowa zdobyła Martyna Król z klasy VI

2 miejsce zdobyła Zuzanna Marszalik z klasy VI

1 miejsce w kategorii gimnazjum zdobyli Bartłomiej Rachmaciej oraz Mateusz Sieradzki.

Opiekunem uczniów w konkursie jest mgr Renata Kołton.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.