Ferie 2018

Drodzy Uczniowie!

http://www.zsoi2.krakow.pl/sp151/images/stories/2014_rozne/bawan.gifZ okazji ferii zimowych życzymy Wam wspaniałego wypoczynku.

Niech radosny czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i cudownych przeżyć.

Jednocześnie prosimy, abyście zachowali zdrowy rozsądek

i zadbali o swoje bezpieczeństwo.

Korzystajcie z uroków zimy, by po feriach powrócić z nową energią

i motywacją do nauki w drugim semestrze.

Dyrekcja, Nauczyciele

oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W trosce o bezpieczeństwo uczniów Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie podczas zbliżających się ferii zimowych, w dniu 09.02.2018r. zorganizowano spotkanie profilaktyczno-edukacyjne, które poprowadził   Dzielnicowy Gminy Mędrzechów - Pan asp. sztab. Andrzej Wieczorek

Funkcjonariusz przypomniał o zagrożeniach czyhających na dzieci, a także szczegółowo omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Szczególnie przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i jeziorach. Uczniowie otrzymali wskazówki, jak bezpiecznie bawić się na śniegu, jak poruszać się na jezdni oraz jak zachowywać się w stosunku do nieznanych osób.

Na zakończenie dzieci dostały broszury, w których zawarte są informacje na temat bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Panu Policjantowi za udzielenie cennych informacji, które z pewnością pozwolą wszystkim uczniom w dobrym zdrowiu powrócić po feriach do szkoły.

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2018

Dnia 31.01.2018 r. oraz 08.02.2018 r. odbyły się zabawy karnawałowe dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Najmłodsi uczniowie zaprezentowali piękne i kreatywne stroje, których motywem przewodnim były postaci z bajki. Dzieci przeżyły wspaniały dzień pełen konkursów, zabaw i tańców zaaranżowanych przez niezastąpionego - Pana Pawła Dynaka, za co mu z całego serca dziękujemy.

Z kolei starsi uczniowie bawili sę przy muzyce puszcznej przez dj'a.

Całość spotkań umilił poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wspólne zabawy sprawiły uczniom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zabaw w naszej szkole składamy serdeczne podziękowania.