spotkanie z przedstawicielem KRUS - u

W dniu 07.02.2018r. w Szkole Podstawowej w Mędrzechowie odbyło się spotkanie z Panem Łukaszem Pajdo - głównym specjalistą do spraw prewencji w Dąbrowie Tarnowskiej.

W ramach spotkania uczniowie klas od I do VI obejrzeli prezentację "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy". Szczegółowo zostały omówione zagrożenia, jakie mogą spotkać w gospodarstwie rolnym oraz na swoich podwórkach. Przypomniano także, jak wykorzystywać i przechowywać substancje chemiczne.

Wizyta przedstawiciela Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego była powiązana z VIII Ogólnopolskim Konkursem Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Krzysztofa Jurgiela. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniow szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie, a Panu Łukaszowi Pajdo serdecznie dziękujemy za przekazanie tak cennych informacji i wskazówek.