Grupa SzaPoMe ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Mędrzechowie serdecznie zaprasza na Jasełka, które odbędą się dnia 28.01.2018r. o godz. 16.00 w sali Domu Ludowego w Mędrzechowie. Decyzją młodzieży, cały dochód z przedstawienia zostanie przekazany na leczenie chorej koleżanki Oliwii Kudły. Otwórzmy nasze serca w czasie kolędowania...

Pomóc Oliwii można również przekazując 1% podatku

oliwka.jpg - 71.12 Kb

WYJAZD DO TEATRU DO KRAKOWA

Dnia 25.01.2018r. uczniowie starszych klas szkoły podstawowej uczestniczyli w wyjeździe do Teatru im. Juliusza Słowackiego w  Krakowie na spektakl pt. "Pinokio". Wspaniali aktorzy, bogata scenografia oraz interesująca treść przedstawienia sprawiły, że widzowie nie mogli oderwać oczu od sceny. Był to pierwszy wyjazd uczniów klas IV do pięknego, krakowskiego teatru. Spektakl dostarczył wiele wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci.