Wigilia szkolna 2017

22 grudnia 2017 roku był w naszej szkole wyjątkowym dniem. O godzinie dziewiątej cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Maria Misterka, ktora przywitała wszystkich przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Gminy Mędrzechów: Wójt Gminy - pan Krzysztof Korzec, Sekretarz Gminy - pani Barbara Pobiegło oraz Przewodniczący Rady Gminy - pan Czesław Szarkowski. Po złożeniu życzeń przez panią dyrektor rozpoczęło sie przedstawienie przygotowane przez panią Annę Jurek, panią Monikę Tracz, panią Martynę Misiaszek, panią Beatę Stachurską, panią Martę Topór, pana Grzegorza Piękosza oraz ks. Bogusława Woźniaka.

Przygotowany program artystyczny skłaniał wszystkich do refleksji nad istotą Świąt Bożego Narodzenia. Nasi uczniowie przypomnieli nam, abyśmy nie zatracili się w porządkach, zakupach, ale przyjęli narodzonego Chrystusa do naszych serc. Całość występu dopełniły piękne kolędy i pastorałki. Wspólna modlitwa i poświęcenie opłatków poprzedziły indywidualne życzenia i łamanie się opłatkiem.

Chcemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego uroczystego spotkania.