Wizyta przedstawicieli Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Dnia 15.12.2017r. Szkołę Podstawową w Mędrzechowie odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Dąbrowy Tarnowskiej.

Celem spotkania było przeprowadzenie rozmowy na temat bezpieczeństwa pożarowego, a także zapobiegania powstawaniu pożarom. Poruszono również tematykę tlenku węgla, który jest gazem bezwonnym i bezbarwnym, a jednocześnie silnie trującym. Wszyscy uczniowie byli bardzo uważnymi słuchaczami, a zdobyte informacje z pewnością posłużą w praktyce.

Pani Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie składają serdeczne podziękowania za udzielenie tak cennych wskazówek na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Życzymy wszystkim Strażakom zdrowia, siły i wytrwałości oraz jak najmniej interwencji w Nowym Roku 2018r.