ZABAWA ANDRZEJKOWA 2017

Dnia 21.11.2017 r. w Szkole Podstawowej w Mędrzechowie odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniow klas I - III. Nasi najmłodsi wcielili się w swoją ulubioną postać bajkową prezentując barwne stroje. Dzieci przeżyły wspaniały dzień pełen konkursów, zabaw i tańców zaaranżowanych przez wodzireja - Pana Pawła Dynaka, za co Mu z całego serca dziękujemy. Całość spotkania umilił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego miłego spotkania składamy serdeczne podziękowania, a w szczególności Rodzicom, którzy włożyli wiele wysiłku w stworzenie tak pięknych i kreatywnych strojów dla swoich pociech.