Uroczystość ślubowania klasy I

W dniu 8 listopada  2017 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej  w Mędrzechowie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

W tym wyjątkowym dniu „maluchy” w strojach galowych zaprezentowały umiejętności nabyte w ciągu dwóch miesięcy w szkole. Dzieci wykazały, że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami.  Po ciekawym i bogatym   programie artystycznym Pani dyrektor  Maria Misterka  kolorowym ołówkiem w obecności sztandaru szkoły  uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Pani wice- dyr Jolanta Kogut Stachura wręczyła pamiątkowe dyplomy. Było to duże przeżycie dla wszystkich zgromadzonych .  Rodzice dla  uczestników tej doniosłej uroczystości   przygotowali słodki poczęstunek.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów w edukacji szkolnej.

Wychowawcą klasy I w roku szkolnym 2017/2018 jest mgr Renata Kołton