Jasełka 2020

Drukuj PDF

W niedzielę 2 lutego 2020r. młodzi aktorzy z grupy teatralnej SzaPoMe w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem, wystawili przedstawienie jasełkowe w Domu Ludowym w Mędrzechowie. Na spektakl przybyli zaproszeni goście Wójt Gminy Mędrzechów – Pan Krzysztof Korzec, Sekretarz Gminy – Pani Barbara Pobiegło, Przewodnicząca Rady – Pani Barbara Brożek, Dyrektor Publicznej Biblioteki w Mędrzechowie – Pani Edyta Jurczyk oraz mieszkańcy naszej gminy i ościennych w tak dużej liczbie, że nie mogliśmy zapewnić miejsc wszystkim przybyłym.

Uroku inscenizacji dodały kolędy i pastorałki świąteczne wykonane przez solistki oraz najmłodszych artystów naszej szkoły. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami aktorskimi i wokalnymi oraz ogromnym zaangażowaniem w realizację przedstawienia. Widzowie nie kryli wzruszenia w czasie oglądania spektaklu.

Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem Pani Moniki Rachmaciej i Pani Martyny Misiaszek przy ogromnym wsparciu Pani Danuty Jabłoniec i akompaniamencie Pana Pawła Dynaka. Dekoracja została wykonana przez Panią Monikę Tracz i Panią Annę Jurek.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie szczędzili czasu i wsparli nas w czasie przygotowań do przedstawienia. Za gościnę w Domu Ludowym w Mędrzechowie dziękujemy Pani Sołtys Bernadecie Światłowskiej. Szczególne podziękowania za wykonywanie żmudnych prac Państwu Anecie i Mariuszowi Kolano, Państwu Jadwidze i Adamowi Szarkowskim, Panu Mariuszowi Rachmaciejowi oraz za pomoc w nagłośnieniu Panu Arkadiuszowi Trębaczewskiemu. Bez nich nie udałoby się nam zrealizować naszego projektu.

nagranie 1.....

nagranie 2.....

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43