WESOŁO - ODBLASKOWO

Drukuj PDF

 

Dnia 23 października uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami p. Ewą Wolińską, Małgorzatą Musiał i Renatą Kołton przemaszerowali w wesołym pochodzie wokół rynku w Mędrzechowie. Uczniowie i nauczyciele ubrani w kamizelki odblaskowe i wyposażeni w przygotowane na zajęciach kolorowe znaki drogowe, piosenką zachęcali mieszkańców do noszenia elementów odblaskowych. Było bardzo wesoło i bezpiecznie.

Z WIZYTĄ U PRZEDSZKOLAKÓW...

Dnia 23 października uczniowie klasy trzeciej odwiedzili przedszkolaków w Mędrzechowie. Piosenką , wierszami , odpowiednim odblaskowym strojem zachęcali młodszych kolegów i koleżanki do noszenia elementów odblaskowych oraz bezpiecznego poruszania się po drodze. Przekazali również kolorowe ulotki dla rodziców przypominające o tym jakże ważnym obowiązku.

ODBLASKOWY SZKOLNY AUTOBUS - UDANA AKCJA

W dniu 23 października, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, uczniowie dojeżdżający autobusem szkolnym założyli kolorowe kamizelki odblaskowe. Akcja miała na celu zwiększenie świadomości uczniów, rodziców, kierowców w zakresie bezpieczeństwa ich dzieci w ruchu drogowym. Szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich uczniów w drodzedo i ze szkoły.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43