Dzień edukacji narodowej 2019

14 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Wójt Gminy Mędrzechów - Pan Krzysztof Korzec, Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Aneta Kolano, Kierownik GZOSiP - Pani Anna Skowron z Panią Stanisławą Sochą, emerytowani Nauczyciele i Pracownicy Obsługi, czynni Nauczyciele i Pracownicy Obsługi, a także Rodzice. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor - Anna Jurek składając życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Ponieważ uroczystość ta zbiegła się z sukcesem w konkursie #OSEWyzwanie, toteż Pani Dyrektor wręczyła nagrodę uczennicy klasy VI - Alessi Kozickiej, której praca reprezentowała naszą szkołę.

W części artystycznej uczniowie klas: II, III, V oraz VIa i VIb pod kierunkiem Pani Małgorzaty Musiał, Pani Martyny Misiaszek, Pani Anny Waś, Pani Sabiny Curyło oraz Pana Grzegorza Piękosza śpiewem i wierszami wyrazili słowa podziękowania i uznania dla trudnej pracy pedagogów. Nie zabrakło także przedstawienia z humorem, które bawiło zgromadzonych.

Na zakończenie głos zabrali Pan Wójt oraz Pani Przewodnicząca Rady Rodziców składając życzenia czynnym oraz emerytowanym pracownikom szkoły.