Ogłoszenie o konkursie

W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła zgłosiła udział w X edycji konkursu dla szkół podstawowych województwa małopolskiego "Odblaskowa szkoła".

Celem konkursu jest zwiększenie aktywności spoleczności szkolnej, władz lokalnych oraz rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale dba o bezpieczeństwo uczniów, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły.

Uczniowie naszej szkoły przez najbliższe dwa miesiące będą realizować szereg zadań, konkursów, spotkań oraz wyjazdów związanych z promocją akcji "Odblaskowa szkoła".

Zachęcamy rodziców, władze lokalne oraz uczniów do udziału w wyżej wymienionej akcji i wsparcie w realizacji powyższego przedsięwzięcia.