Uwaga konkurs !!!

Cyfrowa szkoła przyszłości

Czy wyobrażałeś sobie jak może wyglądać szkoła, która funkcjonuje wśród nowoczesnych gadgetów i szybkiego Internetu? Możesz pokazać nam jak widzisz cyfrową szkołę przyszłości przygotowując pracę plastyczną właśnie na taki temat.

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do Konkursu #OSEWyzwanie zachęcamy uczniów wszystkich klas do przygotowania pracy plastycznej pt. SmartSzkoła na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny Internet oraz nowe technologie w procesie edukacji.

Praca uczestnika może być wykonana w dowolnej technice plastycznej.

Przy ocenie pracy jury będzie zwracało uwagę na:

• zgodność pracy z tematyką konkursu,
  • oryginalność ujęcia tematu,
  • estetykę oraz kompozycję pracy.

Prosimy o zgłoszenie prac po rozpoczęciu roku szkolnego do 5 września 2019r. (czwartek) do pani mgr Ewy Wolińskiej.

Prace będą weryfikowane w kontekście ich autorskiego charakteru. Najlepszą pracę prześlemy w formacie JPG lub PNG na portal #OSEWyzwanie, gdzie będzie konkurowała z pracami innych szkół.