Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19.06.2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019. O godzinie 8.30 uczniowie wraz z nauczycielami udali się na Mszę Św do kościoła parafialnego. Po skończonym nabożeństwie cała społeczność szkolna zebrała sie na placu szkolnym. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele Gminy Mędrzechów: Pan Wójt - Krzysztof Korzec oraz Pani Sekretarz - Barbara Pobiegło, Pani Przewodnicząca Rady Gminy - Barbara Brożek oraz Pani Przewodnicząca Rady Rodziców- Aneta Kolano. Po uroczystym powitaniu przez Panią Wicedyrektor - Jolantę Kogut - Stachurę  gości, nauczycieli, rodziców i uczniów nastąpiło przekazanie Sztandaru przez uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz odprowadzenie sztandaru Gimnazjum.

Następnie Pan Wójt, Pani Sekretarz, Pani Przewodnicząca, Pani Wicedyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uroczyście pożegnali odchodzące na emeryturę Panie: Bożenę Jachym i Wandę Olearczyk. Pożegnano również księdza Bogusława Woźniaka, który otrzymał nominację do innej parafii.

W dalszej części spotkania Pani Wicedyrektor we wspólpracy z Panią Anetą Kolano wyróżniły uczniów, którzy osiągnęli 100% frekwencję, najwyższe wyniki w nauce oraz czytelnictwie. Uczniowie ci otrzymali nagrody książkowe. Również Pan Wójt wręczył nagrody uczniom, ktorzy osiągnęli najwyższą średnią podczas wszystkich lat szkolnych.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa.