Majówka 2019

Majówka organizowana przez Szkołę Podstawową w Mędrzechowie na stałe wpisała się w mędrzechowską tradycję. W tym roku odbyła się ona 21 maja. W czasie uroczystości wspólnie z zaproszonymi gośćmi: Wójtem Gminy Mędrzechów - Panem Krzysztofem Korcem, Panią Przewodniczącą Rady Rodziców - Anetą Kolano, Panią Sołtys wsi Mędrzechów - Bernadettą Światłowską, Panią Ewą Cholewa - Kierownik Biblioteki Filialnej w Grądach, Panią Alicją Dziwińską - emerytowaną Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Panią Krystyną Chmura - emerytowaną Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Mędrzechowie, Panem Czesławem Szarkowskim - Radnym Gminy Mędrzechów oraz rodzicami przeżyliśmy wspaniałe chwile poświęcone matkom i rodzinom. Podczas uroczystej akademii nie zabrakło akcentów patriotycznych,  humorystycznych oraz wzruszających. Był to wspaniały czas, który z pewnością na długo pozostanie w sercach gości.

Szanownym mamom zaś z okazji Dnia Matki życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności. Niech każdy Wasz dzień będzie przepełniony radością i słońcem. Bądźcie kochane, szczęśliwe i dumne ze swoich dzieci.