III Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych, piątych i szóstych szkół podstawowych

konkurs1.png - 118.19 Kb Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie licznie wzięli udział w III Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas czwartych, piątych i szóstych szkół podstawowych. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego oraz międzypowiatowego. Był doskonałą okazją do sprawdzenia swych umiejętności matematycznych, a także poszerzenia swojej wiedzy. Biorący w nim udział uczniowie wykazali się dużą wiedzą i godnie reprezentowali naszą szkołę.
W etapie szkolnym, który odbył się 26 listopada 2018 r., udział wzięło 23 uczniów naszej szkoły.
Do etapu rejonowego, który miał miejsce 05 lutego 2019 r., zakwalifikowało się czworo uczniów naszej szkoły: Maksymilian Sztorc i Bartosz Wójtowicz z klasy Va, Natalia Kolano z klasy Vb oraz Krzysztof Lekarczyk z klasy VI.
25 kwietnia 2019 r. odbył się etap międzypowiatowy, którego finalistą został Krzysztof Lekarczyk, uczeń klasy VI.

konkurs2.png - 173.32 Kb

Wszystkim uczestnikom, a szczególnie finaliście, serdecznie gratulujemy!