Informacja na temat pracy szkoły w dniach od 8 kwietnia 2019 r.

Szanowni Państwo,

Informuję, że w związku z prawdopodobnie planowanym od poniedziałku 8 kwietnia strajkiem, szkoła zapewni opiekę uczniom, którzy przyjdą na zajęcia w poniedziałek, gdyż takie możliwości szkoły wynikają z posiadanych przeze mnie w dniu dzisiejszym danych. W związku z powyższym w poniedziałek będą realizowane zajęcia opiekuńcze. Uczniowie mogą przyjść na zajęcia opiekuńcze zgodnie z planem lekcji na dany dzień. Zajęcia świetlicowe będą prowadzone do godz.15:00. Autobus szkolny kursuje planowo.

Podczas egzaminu gimnazjalnego w dn. 10-12 IV i egzaminu ósmoklasisty w dn. 15-17 IV pozostali uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 18-23 kwietnia 2019 r.

Proszę o uważne śledzenie strony internetowej, zamieszczane na niej będą aktualne informacje.