IX ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany przez Kasę rolniczego ubezpieczenia społecznego

W dniu 21.02.2019r. w Szkole Podstawowej w Mędrzechowie odbyło się spotkanie z Panem Łukaszem Pajdo - głównym specjalistą do spraw prewencji w Dąbrowie Tarnowskiej.

W ramach spotkania szczegółowo zostały omówione zagrożenia, jakie można spotkać w gospodarstwie rolnym.

Wizyta przedstawiciela Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego była powiązana z IX Ogólnopolskim Konkursem Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, dziecko obserwuje" pod honorowym patronatem  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

Celem konkursu jest promowanie wśród uczniow szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.

Prace należy wykonać dowolną techniką w formacie A3, które będą ilustrować hasło konkursowe i złożyć do sekretariatu szkoły do 25 marca 2019 r. Na odwrocie należy je podpisać w następujący sposób: imię i nazwisko, klasa, pełna nazwa szkoły. Do pracy trzeba również wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w sekretariacie.

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie, a Panu Łukaszowi Pajdo serdecznie dziękujemy za przekazanie tak cennych informacji i wskazówek.