Wigilia szkolna 2018

Drukuj PDF

 

Dzień 21.12.2018 r. był w naszej szkole dniem szczególnym, ponieważ obchodziliśmy wigilię szkolną. Był to czas spokoju, jedności, pojednania i integracji. O godz. 10.30 cała społeczność szkolna zebrała się na hali sportowej, aby w ciszy i skupieniu pochylić się nad istotą Narodzenia Pańskiego. Wspólnie z nami świętowali zaproszeni goście: Pani Sekretarz Gminy Mędrzechów - Barbara Pobiegło, Pani Przewodnicząca Rady Gminy - Barbara Brożek oraz Pan przewodniczący senior - Czesław Szarkowski.

Po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor - Marię Misterkę oraz po wspólnej modlitwie została odśpiewana kolęda ku pamięci zmarłej Oliwki Kudła. Następnie odbyły się uroczyste podziękowania za wieloletnią współpracę oraz wspieranie działań naszej szkoły ustępującemu przewodniczącemu Rady Gminy - Panu Czesławowi Szarkowskiemu.

W dalszej części uroczystości uczestniczyliśmy w pięknym programie artystycznym przygotowanym przez Panią Mariolę Saletnik, Panią Martynę Misiaszek, Panią Annę Waś oraz Panią Sabinę Curyło. Całość akademii umilały piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na wspólne łamanie opłatkiem.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten dzień stał się tak wyjątkowy.

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43