Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22.06.2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018. O godzinie 8.30 uczniowie wraz z nauczycielami udali się na Mszę Św do kościoła parafialnego. Po skończonym nabożeństwie cała społeczność szkolna zebrała sie na placu szkolnym. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele Gminy Mędrzechów: Pan Wójt - Krzysztof Korzec oraz Przewodniczący Rady Gminy - Pan Czesław Szarkowski. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor - Marię Misterkę  gości, nauczycieli, rodziców i uczniów nastąpiło przekazanie Sztandarów przez uczniów klasy III gimnazjum.

Następnie Pan Wójt, Pan Przewodniczący, Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego uroczyście pożegnali odchodzącą 29.02.2019 roku na emeryturę po 36 latach pracy Panią Zofię Trzepacz.

W dalszej części spotkania Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor wyróżniły uczniów, którzy osiągnęli 100% frekwencję, najwyższe wyniki w nauce oraz czytelnictwie. Uczniowie ci otrzymali nagrody książkowe.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa.