Dzień dziecka 2018

Drukuj PDF

 

Dzień 04.06.2018 r. w naszej szkole był dniem szczególnym. Tego dnia spotkaliśmy się na stadionie, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Spotkanie to rozpoczęło się od ciepłych słów Pani Dyrektor Marii Misterki skierowanych do naszych uczniów.

Świętowaniu towarzyszyły różne atrakcje. Były rozgrywki sportowe, trampolina, gry i zabawy plenerowe, pokazy tańców, pokazy strażackie, przejazd wozem strażackim, malowanie twarzy, zabawa taneczna, wata cukrowa, grillowane kiełbaski, a na ochłodę - lody.

Był to dzień pełen atrakcji i niezwykłych wrażeń. Mamy nadzieję, że podobał się wszystkim i będzie miło wspominany.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i sponsorom: Panu Wójtowi Gminy Mędrzechów - Krzysztofowi Korcowi, Państwu Annie i Tomaszowi Sępek, ks. Stanisławowi Saładydze, ks. Bogusławowi Woźniakowi, Pani Annie Skrabacz, Panu Pawłowi Dynakowi, Panu Bartoszowi Wnękowi, Panu Bogusławowi Brożkowi oraz piekarni "OleŚ", bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć.

Zaś wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, aby każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

 

ZAPRASZAMY NA FILM: nagranie1,    nagranie2

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43