Sukces naszego ucznia!!!

Drukuj PDF

 

Dnia 15 maja 2018 roku w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Konkurs odbywa się w dwóch etapach: wojewódzkim i ogólnopolskim.

Etap wojewódzki zakończył się sukcesem dla naszego ucznia. Piotr Siembab zajął III miejsce kwalifikując się tym samym do etapu ogólnopolskiego. Zdobył wiele cennych nagród, m.in. aparat cyfrowy, głośnik bluetooth oraz zestaw Parkera.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu na etapie ogólnopolskim będzie miało miejsce 15 czerwca br. w Warszawie.

GRATULUJEMY !!!

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43